ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME


Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Kişileri bilgilendirmek ve site sahibi hakkında bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedavi mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir.

Site içeriğinin bir şekilde kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri/yöntemleri/teknikleri hızlı şekilde değişebilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide hekimin kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür.

Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Buradaki her bilginin ziyaretçi tarafından kendi hekimine danışılması ve hastanın kendi hekiminin önerisini uygulaması/dikkate alması gereklidir.

 

Bu sayfada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Sağlık hizmeti, yetkili hekimler tarafından kişilerin risk ve genel durumları dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Buradaki bilgiler ziyaretçilere uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere
dayanarak sağlığınızla ilgili bir karar verilmesi uygun olmayan sonuçlar doğurabilir.

 

Buradaki bilgiler kişisel tecrübe ve sağlam kaynaklardan derlenmiş olup, verilen bilgiler sadece Prof. Dr. H. Alper Tanrıverdi’nin görüşünü yansıtmaktadır. Bu bilgiler ışığında
yapılan ve yapılacak olan uygulamaların sonuçlarından hiçbir şekilde Prof. Dr. H. Alper Tanrıverdi sorumlu tutulamaz. Ayrıca, Prof. Dr. H. Alper Tanrıverdi’nin yazılı izni olmadıkça web sayfasının içeriği kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiç bir şekil ve ortamda yayınlanamaz, iktisap edilemez, alıntı yapılamaz, kullanılamaz.